ویدئو وال سامسونگ مدل Samsung Video Wall UE46C

ویدئو وال سامسونگ مدل Samsung Video Wall UE46CReviewed by Pazhava.sadeghi on Jul 25Rating:

ایجاد یک دیوار ویدئویی چشمگیر با نمایشگرهای فوق باریک و جمع و جور
LH46UECPLGC-HD-383813-0
با نمایشگرهای سری UES، باریکترین دیوار ویدئویی دنیا با ضخامت ۲۹٫۹ میلیمتر (۱٫۱۸ اینچ)، برای تنظیم دیوار ویدئویی خود نیاز به فضای زیادی ندارید. این نمایشگرها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای کمتری می‌گیرند، به ندرت پیش می‌آید از دیوار بیرون بزنند و در فضای کاریتان به طور نامحسوسی ادغام شوند. طراحی باریک و سبک این نمایشگرها در کنار لوازم فرعی اختیاری گوناگون همانند پایه دیواری باعث می‌شود که کار نصب حتی در فضا‌های تنگ آسان باشد. این نمایشگرهای نامحسوس قاب‌های باریکی دارند که فضای دید گسترده‌ای را بر روی یک بوم دیجیتال بدون ایجاد فاصله برایتان فراهم می‌کنند.

مبهوت ساختن بینندگان با رنگ‌های کاملاً دقیق و واقعی در چندین نمایشگر
LH46UECPLGC-HD-26-0

برای بنگاه‌های تجاری، حفظ رنگ‌های هماهنگ و منسجم با کمک نمایشگرهای سری UEC آسان‌تر شده است. این نمایشگرها تحت فرآیند دقیق تنظیم رنگ در کارخانه قرار می‌گیرند، که نمایش رنگ دقیق را بدون تاری تصویر و بدون نیاز به تنظیمات دستی تضمین می‌کند. تنظیمات بهبود یافته رنگ در کارخانه برای حفظ تعادل رنگ سفید و جبران تفاوت رنگ، این اطمینان را به شما می‌دهد که نمایشگرها تصویر را با رنگ یکنواخت و با تطبیق درجه حرارت رنگ به نمایش می‌گذارد.
کاربران می‌توانند با مدیریت پیشرفته رنگ سامسونگ رنگ‌ها را به دقت تنظیم کنند، قابلیتی که مدیریت دقیق‌تری را برای تمام نیاز‌های مشتری ارائه می‌دهد. شفافیت رنگ‌ها هم به صورت دستی و هم خودکار قابل انجام است. مقادیر رنگ را می‌توان بین چندین نمایشگر تقسیم کرد، تا مطمئن شویم تصاویر پر آب و تابی در صفحات دیوار ویدئویی نمایش داده می‌شود و مخاطب را هیجان‌زده‌ می‌کند.
با پلت‌فرم درونی دیجیتال هوشمند سامسونگ به آسانی محتوا را کنترل و مدیریت کنید

LH46UECPLGC-HD-156635-0
با برنامه مدیریت محتوای خود نمایشگر، یعنی پلتفرم علائم هوشمند سامسونگ (SSSP) دیگر نیازی نیست برای هر کدام ازنمایشگرهای دیوار ویدئویی یک رایانه و یا پخش‌کننده چندرسانه‌ای بخرید. SSSP با عملکردی قوی از نوع سیستم روی تراشه (SoC)، از برنامه MagicInfo VideoWall پشتیبانی می‌کند؛ برنامه‌ای که می‌تواند محتوای ایجاد‌شده با برنامه تهیه محتوای دیوار ویدئویی یا برنامه‌های کنسول را پخش کند.
پخش‌کننده MagicInfo™ VideoWall S نمایش آسان دیوار‌های ویدئویی تا سایز ۴×۴ را ممکن می‌سازد و به مدیران محتوا این امکان را می‌دهد که بر روی دیوار‌های ویدئویی با سایز‌های مختلف و نیز تنظیمات نمایشگرهای همسان کنترل داشته‌ باشند. از طریق قابلیت‌های ویرایش پویای صفحات و پشتیبانی از تقسیم صفحه (split screen) می‌توان تصاویر تکی یا چند‌تایی و ویدئو کلیپ‌ها را به صورت منحصر‌به‌فردی تنظیم و مرتب کرد.
نمایش بهینه محتوا با چرخش آسان تصویر
LH46UECPLGC-HD-46070-0

مهم نیست از یک نمایشگر استفاده می‌کنید یا از دیوار ویدئویی؛ در هر صورت می‌توانید محتوا را به حالت عمودی یا افقی درآورید و سپس آن را بچرخانید. نمایشگرهای سری UEC شامل یک عملکرد نمایشگر چرخان و نیز عملکرد چرخش تصویر می‌باشند که بدون تغییر نسبت تصویر، آن را افقی یا عمودی نشان می‌دهند. می‌توانید محتوایتان را آسان و دقیق در سه حالت بچرخانید: نسبت اصلی بر روی یک صفحه، نسبت کامل بر روی یک صفحه، یا نسبت کامل بر روی دیوار ویدئویی.
ارائه محتوای متنوع با یک ماژول رایانه‌ای اختیاری

LH46UECPLGC-HD-101959-0

محتوا را از منابع مختلف با کمکSetback Box-C (SBB-C) پخش کنید. SBB-C با اضافه شدن به نمایشگرهای سری UEC، محتوای کاری خاص را نشان می‌‌دهد و عملکرد‌های رایانه‌ای قدرتمندی را برای ارسال پیام‌های هدف فراهم می‌کند. برای تغییر محتوای نمایش‌داده‌شده کافی است SBB-C را در تک‌تک نمایشگرها یا نمایشگر کنترل جایگزین کنید. سپس نمایشگر کنترل پیام را به دیگر نمایشگرهای دیوار ویدئویی منتقل می‌کند. اگر جایگزین‌سازی SBB-C را در هریک از نمایشگرها انتخاب کنید، برای ارسال چندین پیام بر روی دیوار ویدئویی انعطاف‌پذیری بسیاری پیدا خواهید کرد.
اتصال زنجیره‌ای چندین نمایشگر بدون تجهیزات اضافی
برای حفظ کیفیت تصویر در مقیاس کوچک و یا برای رسیدن به بیشترین تأثیرگذاری، یک دیوار‌ ویدئویی متشکل از ۱۰۰ نمایشگر بسازید. به کمک درگاه نمایشگر (DP) 1.2 کسب و کارها می‌توانند محتوا را با وضوح بسیار بالا (UHD) 3.840×۲٫۱۶۰ در دیوار‌های دیجیتال ۲×۲ بدون نیاز به تجهیزات اضافی نمایش ‌دهند. قابلیت اتصال زنجیره‌ای «محافظت از محتوای دیجیتالی با پهنای باند بالا» (HDCP) که در نمایشگرهای سری UDC ارائه می‌شوند هزینه بکارگیری چند نمایشگر به صورت همزمان را کاهش‌می‌دهد. با پشتیبانی ®HDCP، LiveTV، دیسک بلوری (™Blu-ray Disc) و دیگر محتوای HDCP را می‌توان بدون توزیع‌کننده HDCP نمایش داد.
شبیه‌ساز جادویی (Magic Clone)
با کمک شبیه‌ساز جادویی سامسونگ به‌آسانی تنظیمات منسجمی را بر روی نمایشگرها در مکان‌های مختلف به کار ببرید. این عملکرد باعث می‌شود دیگر نیازی به تلاش بسیار برای تنظیم یک‌به‌یک نمایشگر نباشد. تنها تنظیمات یک نمایشگر مثل صدا، روشنایی و غیره را انجام دهید. بعد از آنکه اولین نمایشگر به‌روز شد، تنظیمات را در یک USB یا درایو خارجی ذخیره کنید. سپس کافی است USB یا درایو خارجی را به نمایشگرهای جدید وصل کنید تا گزینه‌ها از یک نمایشگر به دیگر نمایشگرها کپی شوند.
کیفیت عالی تصویر
با کمک کیفیت تصویر عالی نمایشگرهای سامسونگ، تجربه دیداری چند‌بعدی و همه‌جانبه‌ای را فراهم کنید. این نمایشگرها به خاطر داشتن پنلی شفاف تصاویر واضح‌تری نشان‌می‌دهند و دامنه دید مخاطب را بهبود می‌بخشند. راهکار جدید کاهنده نور پس‌زمینه سامسونگ نیز به ارائه تصویر پویا و عالی از طریق وضوح رنگ گسترده‌تر و رنگ‌های سیاه‌تر برای بهتر ‌کردن کنتراست کمک کرده ‌است. با کنترل نور پس‌زمینه LED در حالت کاهنده نور پس‌زمینه، ته‌رنگ‌های تیره‌تری ایجاد می‌شود و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌گردد.
مشخصات فنی

LH46UECPLGC-HD-50126-0

Display

اندازه قطر
۴۶ اینچ
نوع پنل
۲۴۰ هرتز e-LED BLU
وضوح
(۱۶:۹) ۱۰۸۰×۱۹۲۰
تراکم پیکسل (افقی×عمودی)
۰٫۱۵۳۷۵ (افقی) × ۰٫۴۶۱۲۵ (عمودی)
اندازه نمایش فعال (افقی×عمودی)
۱۰۱۸٫۰۸ (افقی) × ۵۷۲٫۶۷ (عمودی)
روشنایی (عادی)
۵۰۰nit
نسبت کنتراست
۵۰۰۰:۰۱:۰۰
زاویه دید (افقی/عمودی)
۱۷۸:۱۷۸
زمان پاسخ
۴ میلی‌ثانیه
رنگ نمایشگر
دیترینگ ۱۰ بیتی- ۱/۰۷ میلیارد
طیف رنگی
۷۲%
فرکانس اسکن افقی
۸۱~۳۰کیلوهرتز
حداکثر فرکانس پیکسل
۱۴۸٫۵مگاهرتز
فرکانس اسکن عمودی
۷۵~۴۸کیلوهرتز
نسبت اوج درخشندگی
۸۰%
نسبت کنتراست پویا
۱۰۰,۰۰۰:۱ (حالت AV)

Connectivity

ورودی RGB
D-SUB آنالوگ، DVI-D، پورت ۱٫۲ نمایشگر
ورودی تصویر
HDMI 2،HDMI1، کامپوننت (CVBS معمولی)
ورودی صدا
فیش مینی استریو
خروجی RGB
DP1.2 (لوپ آوت)
خروجی صدا
فیش مینی استریو

طرح

نوع ایستاده
پایه ایستاده (اختیاری)

برق

منبع تغذیه
جریان برق متناوب ۲۴۰ – ۱۰۰ ولت~ (%۱۰+/-)، ۵۰/۶۰ هرتز
مصرف برق (حالت خاموش)
کمتر از ۰٫۵ وات
مصرف برق (حالت روشن)
حداکثر:۱۳۲ / عادی :۸۹ / بی‌تی‌یو (حداکثر):۴۵۰٫۱۲
مصرف برق (حالت اسلیپ)
کمتر از ۰٫۵ وات
مصرف برق (حالت IEC 62087 ویرایش ۲)
۸۹٫۰W
مصرف برق (حالت آماده‌به‌کار)
۰٫۵۰ وات
مصرف سالانه برق (استاندارد اتحادیه اروپا، کیلووات‌ساعت)
۱۳۰

ابعاد

ابعاد دستگاه (عمق×ارتفاع×عرض)
۲۹٫۹×۵۸۴٫۸×۱۰۳۰٫۳ میلیمتر
ابعاد بسته‌بندی (عمق×ارتفاع×عرض)
۱۹۹٫۰×۷۰۵٫۰×۱۱۷۰٫۰ میلیمتر

Weight

وزن دستگاه
۱۱٫۶ کیلوگرم
وزن بسته‌بندی
۱۵/۵ کیلوگرم

مشخصات مکانیکی

رابط اتصال دیواری VESA
۴۰۰×۴۰۰ میلیمتر
پهنای قاب
۵٫۵میلیمتر
نوع پخش‌کننده چندرسانه‌ای
تعبیه‌شده، SBB-C (قابل‌اتصال)

شرایط عملیاتی

دما
۰℃ ~ ۴۰ ℃
رطوبت
۸۰% ~ ۱۰

ویژگی‌های عمومی

ویژه
پشتیبانی از ACM(مدیریت پیشرفته رنگ)، شبیه ساز جادویی(به USB) ، تغییر و بازیابی منبع بطور خودکار، چراغ خطایابی، پوشش فوق شفاف، حسگر nlhdd، ،ویژگی «اتصال و پخش» (DDC2B)، دیوار ویدئویی(۱۰×۱۰) ،RS232C/RJ45 MDC، نمایشگر چرخان، PIP/PBP، دکمه قفل، اتصال زنجیره‌ای دیجیتال DP 1.2 (پشتیبانی از وضوح ۲×۲ UHD، پشتیبانی از HDCP)، برنامه زمانبندی هوشمند، به‌روزرسانی هوشمند میان‌افزار، باتری ساعت (با قابلیت ۸۰ ساعت کار مداوم)، بلندگوی داخلی،MagicInfo داخلی(لایت، پریمیوم-S، دیوار ویدئویی-S)
بلندگو
بلندگوی داخلی (۱۰ وات+ ۱۰وات)

ویژگی‌های اختیاری

شیشه محافظ
ندارد
پایه
WMN4270SD،WMN250MD،WMN4675MD(برای دیوار ویدئویی W/M)
اختصاصی
CML450D (پایه سقفی)
پایه ایستاده
STN-L4655E

پخش‌کننده داخلی (MagicInfo)

پشتیبانی از MagicInfo
دارد

اکو

رده بازده انرژی
B
وجود سرب
وجود دارد
مقدار جیوه
۰٫۰mg

گواهی‌ها و استانداردها

EMC
FCC (امریکا) :FCC بخش ۱۵، زیرگروه B رده A، CE (اروپا): EN55022، EN55024، VCCI (ژاپن) :V-3 (CISPR22)، KCC (کره) :KN22، KN24، BSMI (تایوان):CNS13438 (CISPR22)، C-Tick (استرالیا): AS/NZS3548 (CISPR22)، CCC(چین) :GB 9254-2008، GB 17625.1-2003
محیط زیست
۶٫۰ ستاره انرژی (امریکا)
ایمنی
cUL (کانادا+امریکا) : UL60065، TUV (آلمان) : EN60065، CB (اروپا) : IEC60065/EN60065، EK (کره) : K60065، CCC (چین) : GB8898، PSB (سنگاپور ) : IEC60065، GOST (روسیه ) : IEC60065، EN55022، SIQ (اسلوونی ) : IEC60065، EN55022، PCBC (لهستان ) : IEC60065، EN55022، NOM (مکزیک) : NOM-001-SCFI-1993، IRAM (آرژانتین ) : IRAM، SASO (عربستان سعودی ) : IEC60065

لوازم جانبی

دارد
راهنمای نصب سریع، کارت ضمانت، سی‌دی برنامه، کابل D-Sub، سیم برق، کنترل از راه‌دور، باتری
ویدئو وال

ارسال پاسخ