ویدئو وال سامسونگ مدل Samsung Video Wall UE46D

ویدئو وال سامسونگ مدل Samsung Video Wall UE46DReviewed by Pazhava.sadeghi on Jul 25Rating:

ساختن دیوار ویدئویی زیبا با نمایشگرهای فوق باریک و صرفه‌جو در فضا
1
با نمایشگرهای سری UED، باریکترین دیوار ویدئویی دنیا، برای تنظیم دیوار ویدئویی خود نیاز به فضای زیاد ندارید. این نمایشگرها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای کمتری می‌گیرند، به ندرت پیش می‌آید از دیوار بیرون بزنند و در فضای کاریتان به طور نامحسوسی ادغام می‌شوند. طراحی باریک و سبک این نمایشگرها و لوازم فرعی اختیاری گوناگون همانند پایه دیواری باعث می‌شود که کار نصب حتی در فضا‌های تنگ آسان باشد. این نمایشگرهای نامحسوس قاب‌های باریکی دارند که فضای نمایشی گسترده‌ای را بر روی یک بوم دیجیتال، بدون ایجاد فاصله، برایتان فراهم می‌کنند.
سادگی در پخش محتوا با دیوار ویدئویی همه‌کاره و بدون نقص
2

با نصب و پیکربندی آسان‌تر راهکار علائم، بازدهی را افزایش و هزینه نصب را کاهش دهید. نسل دوم SSSP همه‌کاره که این نمایشگرها به آن مجهز است نیاز به رایانه و یا پخش‌کننده چندرسانه‌ای جداگانه را رفع می‌کند، و اینگونه عملکرد علائم دیجیتال کارآمدتر شده و هزینه کلی مالکیت (TCO) کاهش می‌یابد. به علاوه، این نسل دوم SSSP ارتقایافته، با سرعت پردازش بسیار زیاد خود، عمل پیام‌رسانی بی وقفه و کامل را بسیار بهبود می‌بخشد. همچنین، SSSP نسل دوم از ویژگی تصویر در تصویر (PIP) با ابعاد بیش از ۵۰ درصد ناحیه علائم دیجیتال پشتیبانی می‌کند، در حالی که این قابلیت در علائم دیجیتال دو‌هسته‌ای کمتر از ۵۰ درصد است. برای اینکه کارآیی افزایش یابد، به اشتراک گذاشتن و بکارگیری محتوا به کمک یک اتصال شبکه‌ای بدون رایانه آسان‌تر شده است که به شما امکان وصل کردن USB و ارتباط دادن نمایشگرهای متفاوت را در قالب اتصال زنجیره‌ای خواهد داد. قابلیت اتصال زنجیره‌ای به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون رایانه اضافی، چندین نمایشگر را در یک پیکربندی ۱۰ در ۱۰ به کار بیاندازند.
مدیریت دیوارهای دیجیتال به صورت بی‌سیم از طریق دستگاه تلفن همراه در هر زمان و مکانی
3

راهکار علائم دیجیتال سری UED با یک ماژول وای فای عرضه می‌شود و شما را قادر خواهد ساخت که به آسانی و بدون اتصال فیزیکی، محتوای علائم دیجیتال را بر یک دیوار ویدئویی انتقال دهید، اجرا کنید، به اشترک بگذارید و برنامه‌ریزی نمایید. دیگر نیازی به سر و کار داشتن با سیم‌های دست و پاگیر، تعداد بی‌شمار درگاه‌های اتصال و یا کابل‌کشی پیچیده‌ نیست که می‌تواند بکارگیری دیوار ویدئویی را مشکل کرده و بر ظاهر شیک و جذاب دیوار ویدئویی اثر منفی بگذارند. شما می‌توانید با قابلیت‌های کنترل و به اشتراک گذاری محتوا از طریق برنامه تلفن همراه، محتوا را توسط تلفن‌های هوشمند مجهز به سیستم وای فای از هر جایی که هستید مدیریت کرده و بکار بگیرید. حتی می‌توانید به صورت بی‌سیم و با استفاده از ماژول وای فای، دستگاه‌های علائم دیجیتال را پیکربندی کرده و بکار بگیرید. این ویژگی مناسب مکان‌هایی است که نصب کابل در آنجا دشوار می‌باشد.
مدیریت آسان علائم دیجیتال با قالب‌ها، ابزارها و رابط کاربری ساده در صفحه خانه

4

کنترل آسان عملکردهای علائم دیجیتال را با استفاده از یک رابط کاربری جدید در صفحه خانه تجربه کنید. عملکردهایی که بیشترین کاربرد را داشته‌اند به راحتی بر روی صفحه خانه در یک طراحی ماتریکسی جدید از طریق دکمه‌های بزرگ در منو برای سهولت کار ارائه شده است. انتخاب پیکربندی منو نیز برروی صفحه خانه نشان داده شده است که می‌توان برای دسترسی سریع، بجای استفاده از انتخاب پیش‌فرض، آنها را برای منوهایی که به طور مکرر مورد استفاده قرار گرفته‌اند سفارشی کرد.

علائم دیجیتال سری UED همچنین ابزارهای قدرتمندی را جهت مدیریت محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد که برای استفاده تجاری شما به‌روزرسانی شده است. این ویژگی‌ها عبارتند از:
* برنامه‌ریزی چند کاناله
ارائه محتواهای مختلف برنامه‌ریزی شده در چندین کانال برای پیام‌رسانی‌ سفارشی.
* پخش‌کننده پشتیبان
در همه حال، حتی در شرایط پیش‌بینی‌نشده، همچنان کارآمد باقی بمانید.
* برنامه‌ریزی رویدادها
برنامه‌ریزی رویدادها را به راحتی برای هرنوع مخاطبی ایجاد کنید و هنگامی که این برنامه‌ریزی‌ها تغییر می‌کند محتوا را به صورت خودکار بروزرسانی کنید.
* بروشورهای الکترونیکی
بروشورهای الکترونیکی را مطابق با برنامه‌ریزی محتوا در جهت پیام‌رسانی انبوه و کارآمد طراحی کرده و انتشار دهید. کاربران همچنین می‌توانند با ورق زدن این بروشورهای اینترنتی، درست مانند بروشورهای کاغذی، محتوای خاص موردنظر خود را یافته و با مشتریان خود به اشتراک بگذارند.
محتواهای خود را آسان‌تر از همیشه و با ۱۰۰ نوع قالب از پیش‌طراحی‌شده که برای بازارهای عمودی مختلف در نظر گرفته شده است، تهیه کنید. با ایجاد و انتقال آسان و کارآمد پیام‌هایتان در هزینه و کار صرفه‌جویی کنید؛ بدون هیچگونه کمک حرفه‌ای اضافی.
مبهوت ساختن بینندگان با رنگ‌های کاملاً دقیق و واقعی در چندین نمایشگر
5

برای بنگاه‌های تجاری، حفظ رنگ‌های هماهنگ و منسجم با کمک نمایشگرهای سری UED آسان‌تر شده است. این نمایشگرها تحت فرآیند دقیق تنظیم رنگ در کارخانه قرار می‌گیرند، که نمایش رنگ دقیق را بدون تاری تصویر و بدون نیاز به تنظیمات دستی تضمین می‌کند. تنظیمات بهبود یافته رنگ در کارخانه برای حفظ تعادل رنگ سفید و جبران تفاوت رنگ، این اطمینان را به شما می‌دهد که نمایشگرها تصویر را با رنگ یکنواخت و با تطبیق درجه حرارت رنگ به نمایش می‌گذارد. کاربران می‌توانند با مدیریت پیشرفته رنگ سامسونگ رنگ‌ها را به دقت تنظیم کنند، قابلیتی که مدیریت دقیق‌تری را برای تمام نیاز‌های مشتری ارائه می‌دهد و به خاطر کاهش زمان تنظیم رنگ، سهولت بیشتری را به همراه می‌آورد. شفافیت رنگ‌ها هم به صورت دستی و هم خودکار قابل انجام است. مقادیر رنگ را می‌توان بین چندین نمایشگر تقسیم کرد، تا مطمئن شویم تصاویر پر آب و تابی در صفحات دیوار ویدئویی نمایش داده می‌شود و مخاطب را هیجان‌زده‌ می‌کند.
نمایش بهینه محتوا با چرخش آسان تصویر
6

مهم نیست از یک نمایشگر استفاده می‌کنید یا از دیوار ویدئویی؛ در هر صورت می‌توانید محتوا را به حالت عمودی یا افقی درآورید و سپس آن را بچرخانید. نمایشگرهای سری UEC شامل یک عملکرد نمایشگر چرخان و نیز عملکرد چرخش تصویر می‌باشند که بدون تغییر نسبت تصویر، آن را افقی یا عمودی نشان می‌دهند. می‌توانید محتوایتان را آسان و دقیق در سه حالت بچرخانید: نسبت اصلی بر روی یک صفحه، نسبت کامل بر روی یک صفحه، یا نسبت کامل بر روی دیوار ویدئویی.
مشخصات فنی :
7

نمایشگر :

اندازه قطر
۴۶ اینچ
نوع پنل
۱۲۰ هرتز E-LED BLU
وضوح
(۱۶:۹) ۱۰۸۰×۱۹۲۰
تراکم پیکسل (افقی×عمودی)
۰٫۱۷۶۷۵ (افقی) × ۰٫۵۳۰۲۵ (عمودی)
اندازه نمایش فعال (افقی×عمودی)
۱۰۱۸٫۰۸ (افقی) × ۵۷۲٫۶۷ (عمودی)
روشنایی (عادی)
۴۵۰nit
نسبت کنتراست
۵,۰۰۰:۱
زاویه دید (افقی/عمودی)
۱۷۸:۱۷۸
زمان پاسخ
۴ میلی‌ثانیه
رنگ نمایشگر
۱۶/۷میلیون
طیف رنگی
۷۲%
فرکانس اسکن افقی
۸۱~۳۰کیلوهرتز
حداکثر فرکانس پیکسل
۱۴۸٫۵مگاهرتز
فرکانس اسکن عمودی
۷۵~۴۸هرتز
نسبت اوج درخشندگی
۹۳%
نسبت کنتراست پویا
۱۰۰,۰۰۰:۱ (حالت AV)

Connectivity

ورودی RGB
D-SUB آنالوگ، DVI-D، پورت ۱٫۲ نمایشگر
ورودی تصویر
HDMI، کامپوننت (CVBS معمولی)
ورودی صدا
فیش مینی استریو
خروجی RGB
DP1.2(لوپ آوت)
خروجی صدا
فیش مینی استریو

طرح

نوع ایستاده
پایه ایستاده (اختیاری)

برق

منبع تغذیه
جریان برق متناوب ۲۴۰ – ۱۰۰ ولت~ (%۱۰+/-)، ۵۰/۶۰ هرتز
مصرف برق (حالت خاموش)
کمتر از ۰٫۵ وات
مصرف برق (حالت روشن)
حداکثر:۱۳۲ / عادی :۱۱۵ / بی‌تی‌یو (حداکثر):۴۵۰٫۱۲
مصرف برق (حالت اسلیپ)
کمتر از ۰٫۵ وات
مصرف برق (حالت IEC 62087 ویرایش ۲)
۱۲۰W
مصرف برق (حالت آماده‌به‌کار)
۰٫۵ وات
مصرف سالانه برق (استاندارد اتحادیه اروپا، کیلووات‌ساعت)
۱۷۵

ابعاد

ابعاد دستگاه (عمق×ارتفاع×عرض)
(حداکثر: ۳۱٫۳) ۲۹٫۹×۵۸۵٫۴×۱۰۳۰٫۹ میلیمتر
ابعاد بسته‌بندی (عمق×ارتفاع×عرض)
۱۳۰٫۰×۶۶۸٫۰×۱۱۱۰٫۰ میلیمتر

Weight

وزن دستگاه
۱۰ کیلوگرم
وزن بسته‌بندی
۱۳ کیلوگرم

مشخصات مکانیکی

رابط اتصال دیواری VESA
۴۰۰×۴۰۰ میلیمتر
پهنای قاب
۵٫۵ میلیمتر
نوع پخش‌کننده چندرسانه‌ای
تعبیه‌شده، SBB-C (قابل‌اتصال)

شرایط عملیاتی

دما
۰℃~ ۴۰ ℃
رطوبت
۸۰% ~۱۰

ویژگی‌های عمومی

ویژه
ماژول تعبیه شده WiFi، محفظه کارت حافظه، پوشش فوق شفاف، حسگر دمایی، نمایشگر چرخان، باتری ساعت (با قابلیت ۸۰ ساعت کار مداوم)، بلندگوی داخلی (۱۰وات×۲ch)

ویژگی‌های اختیاری

شیشه محافظ
ندارد
پایه
WMN4270SD،WMN250MD،WMN4675MD(برای دیوار ویدئویی W/M)
اختصاصی
ندارد
پایه ایستاده
STN-L4055AD، STN-L4655E

پخش‌کننده داخلی (MagicInfo)

ویژه
پشتیبانی ازACM (مدیریت پیشرفته رنگ)، شبیه ساز جادویی(به USB)، تغییر و بازیابی منبع بطور خودکار، چراغ خطایابی، RS232C/RJ45 MDCویژگی «اتصال و پخش» (DDC2B)، PIP/PBP، چرخش تصویر، قفل دکمه، اتصال زنجیره‌ای دیجیتال DP 1.2 (پشتیبانی از HDCP)، برنامه زمانبندی هوشمند، به‌روزرسانی هوشمند F/W، پخش‌کننده S2 داخلی MagicInfo، دیوار ویدئویی (۱۰×۱۰)، به‌روزرسانی میان‌افزار ازطریق شبکه، صفحه نمایش خانگی جدید LFD، دیوار ویدئویی بدون نیاز به رایانه، قالب ازپیش‌تعیین‌شده برای کاربری عمودی، کانال چندگانه، کنترل همراه، برنامه زمانبندی وقایع، پخش‌کننده نسخه پشتیبان
پشتیبانی از MagicInfo
دارد
MagicInfo Daisychain Videowall Support
دارد

اکو

رده بازده انرژی
C
وجود سرب
وجود دارد
مقدار جیوه
۰٫۰mg

گواهی‌ها و استانداردها

EMC
FCC (امریکا) : FCC بخش ۱۵، زیرگروه B رده A ، CE (اروپا) :EN55022، EN55024 ، VCCI (ژاپن) :V-3 (CISPR22) ، KCC (کره) :KN22، KN24 ، BSMI (تایوان) :CNS13438 (CISPR22) ، C-Tick (استرالیا) : AS/NZS3548 (CISPR22) ، CCC(چین) :GB 9254-2008، GB 17625.1-2003
محیط زیست
۶٫۰ ستاره انرژی (امریکا)
ایمنی
cUL (کانادا+امریکا) : UL60950 ، TUV (آلمان) : EN60950 ، CB (اروپا) : IEC60950/EN60950 ، EK (کره) : K60950 ، CCC (چین) : GB4943.1 ، PSB (سنگاپور ) : IEC60950 ، GOST (روسیه ) : IEC60950، EN55022 ، SIQ (اسلوونی ) : IEC60950، EN55022 ، PCBC (لهستان ) : IEC60950، EN55022 ، NOM (مکزیک ) : NOM-001-SCFI-1993 ، IRAM (آرژانتین ) : IRAM ، SASO (عربستان سعودی ) : IEC60950 ، BIS(هند) : IS13252

لوازم جانبی

دارد
راهنمای نصب سریع، کارت ضمانت، سی‌دی برنامه، کابل D-Sub، سیم برق، کنترل ازراه‌دور، باتری

ارسال پاسخ