سیستم کنفرانس شهرداری و شورا

ارسال شده در: مقالات, مقالات, وبلاگ | 0

سیستم کنفرانس شهرداری

شهرداری و شورای شهر بدون سالن کنفرانس قابل تصور نیست! هر چه اهمیت نشست و کنفرانس بالاتر برود به تجهیزات کنفرانس حرفه ای تری نیز نیاز است. این سیستم کنفرانس دارای یک رییس جلسه، تعدادی شرکت کننده و سیستم مدیریت جلسه حرفه ای می باشد. جلسات شهرداری و شورای شهر با توجه به اهمیتی که دارند نیاز به یک سیستم کنفرانس پیشرفته و حرفه ای دارند.

سیستم اتوماتیک میکروفون کنفرانس نقطه شروع اتاق کنفرانس است. قابلیت میدیریت جلسه شهرداری با کم کردن (تنظیم کردن) تعداد سخن گوها این اعتماد را به رییس جلسه می دهد که بتواند جلسه کنفرانس را راحت تر مدیریت کند و این اطمینان حاصل شود که هر کس سر وقت خودش و با نظم سخن می گوید. همچنین بسیاری از سیستم های کنفرانس این امکان را به رییس جلسه می دهند تا نسبت به سایر سخنگوها اولویت بالاتری داشته باشد.

(راهنمای انتخاب بهترین میکروفون کنفرانس را اینجا بخوانید) + می توانید این ویدیو را از کانال آپارات پاژآوا ما مشاهده فرمایید.

سیستم کنفرانس شهرداری از یک میکروفون کنفرانس رییس جلسه، تعدادی میکروفون شرکت کننده، یک دستگاه دیجیتال مدیریت کنفرانس و تعدادی بلندگو تشکیل می شود. با توجه به حساسیت جلسات نیاز به یک رکوردر برای ضبط جلسه نیز احساس می شود. در این نوع مکان های دولتی نیاز به نمایشگر تصویر برای ارائه، سیستم صوت جانبی و یک میکروفون بی سیم برای جا به جایی آسان بین شرکت کنندگان نیاز است.

ارسال پاسخ