دیجیتال ساینیج سامسونگ مدل Samsung Digital Signage (LFD) ED65C

دیجیتال ساینیج سامسونگ مدل Samsung Digital Signage (LFD) ED65CReviewed by Pazhava.sadeghi on Aug 5Rating:

جذب‌ مخاطب با ایجاد تجربه بصری سه‌بعدی و همه‌جانبه
1
مخاطب خود را با تصاویر فول اچ دی واضح و شفاف و رنگ‌هایی واقعی روی نمایشگری براق به کمک فن‌آوری d-LED سامسونگ مجذوب کنید. طراحی براق، سبک و قاب باریک به مخاطب کمک می‌‌کند تمرکز خود را روی پیامتان حفظ کند و به شما هم کمک می‌کند فرصت‌های تجاری بیشتری بدست آورید. عملکرد چرخشیِ همراه با آن این امکان را به شما می‌دهد که پیام‌هایتان را برای مشاهده مطلوب هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی نمایش دهید.
بالا بردن قابلیت‌های مربوط به محتوا با کمک محتوای درایوهای خارجی و ماژول پلاگین اختیاری
2
نمایشگر‌های سری EDC به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توانند از منابع خارجی متفاوتی از جمله کامپیوتر‌های شخصی، هارد درایو‌های خارجی و درایو‌های USB با کمک PIM انتخابی استفاده‌کنند. PIM های سامسونگ از ارتباط اینتل Open Pluggable Specification استفاده می‌کنند تا از طریق یک کابل نیرو و منبع ویدئو را منتقل کنند. در این صورت نیازی به کابل برق اضافه نیست. با نصب PIM انتخابی از شلوغی اضافه کاسته می‌شودو در این صورت طراحی باریک صفحه نمایشهای سری EDC حفظ میشود.
انتخاب نمایشگرهای بزرگ EDC سامسونگ – انتخابی هوشمندانه برای کسب و کارتان
نمایشگر‌های سری EDC سامسونگ به خوبی برای محیط‌ها و خواسته‌های متنوع تجاری مناسب هستند و فواید بارزی دارند که عبارتند از:
• قابلیت اطمینان بالاتر. نمایشگرهای بزرگ باید تحت آزمون‌های کیفیت‌سنجی سخت‌تر و دقیق‌تری در شرایط محیطی متنوع قرار بگیرند. این آزمون‌های سخت شامل تست چرخه عمر، تست غبار و نوسان برق می‌باشد.
• اتصال بهینه نمایشگر. نمایشگرهای بزرگ سامسونگ اتصال RS-232C را به شما پیشنهاد می‌دهند تا به کمک آن آسان‌تر بتوانید چندین نمایشگر را برای دسترسی به حوزه وسیع‌تری از اطلاعات به هم وصل کنید. برنامه کنترل چندین نمایشگر (MDC) به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی از یک مکان مرکزی با کمک اتصال RS-232C تمام نمایشگر‌های متصل و محتوای آنها را کنترل کنید. حتی می‌توانید پروتکل MDC را نیز در فن‌آوری فعلی خود ادغام کنید.
3

اتصالات
نمایشگر را به آسانی با رابط‌هایی متناسب با نیازتان به دیگر علائم دیجیتال وصل کنید. نمایشگر‌ها نه تنها ارتباطات ضروی که بنگاه‌های کار بیشترین استفاده را از آنها دارند تأمین می کند، بلکه طیف گسترده‌ای از انواع دستگاه منبع را نیز تحت پشتیبانی قرار می‌دهد. این رابط‌ها شامل HDMI، DVI، D-sub، ورودی کامپوننت و کامپوزیت و نیز RS-232C برای اتصالات گسترده می‌باشد.
4
طراحی سازگار با محیط زیست
نمایشگر‌های دیجیتال سامسونگ گرما و دی‌اکسید‌کربن کمتری ساطع می‌کنند، انرژی کمتری استفاده می‌کنند و جیوه و سرب نیز ندارند. این طراحی دوستار طبیعت از اثرات شرکت شما بر روی محیط زیست می‌کاهد.
مشخصات فنی
china transformation

نمایشگر

اندازه قطر
۶۵ اینچ
نوع پنل
LED BLU 60 هرتزی
وضوح
(۱۶:۹) ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰
تراکم پیکسل (افقی×عمودی)
۰٫۲۴۸ (افقی) × ۰٫۷۴۴ (عمودی)
اندازه نمایش فعال (افقی×عمودی)
۱۴۲۸٫۴۸ (افقی) × ۸۰۳٫۵۲ (عمودی)
روشنایی (عادی)
۴۰۰nit
نسبت کنتراست
۴,۰۰۰:۱
زاویه دید (افقی/عمودی)
۱۷۸:۱۷۸
زمان پاسخ
۶٫۵ میلی‌ثانیه
رنگ نمایشگر
دیترینگ ۱۰ بیت – ۱٫۰۷ میلیارد
طیف رنگی
۷۰%
فرکانس اسکن افقی
۸۱ ~ ۳۰ کیلو‌هرتز
حداکثر فرکانس پیکسل
۱۴۸٫۵ مگاهرتز
فرکانس اسکن عمودی
۷۵ ~ ۴۸ هرتز
نسبت اوج درخشندگی
۱۰۰%
نسبت کنتراست پویا
۵۰۰۰۰: ۱ (حالت AV)

Connectivity

ورودی RGB
D-SUB آنالوگ
ورودی تصویر
HDMI
ورودی صدا
فیش مینی استریو
خروجی RGB
N/A
خروجی تصویر
N/A
خروجی صدا
فیش مینی استریو
خروجی برق

ارسال پاسخ