تجهیزات صوتی

ارسال شده در: مقالات, مقالات, وبلاگ | 0

تجهیزات صوتی یک سیستم الکترونیکی که برای تولید، تقویت، ادیت و شنیدن صوت به کار می رود و جزء تکنولوژی های پیشرفته ساخت بشر به حساب می آید بخشی جدانشدنی از زندگی بشر است. در این مقاله سعی داریم به معرفی برترین برندهای صوتی در سال ۲۰۱۷ بپردازیم .

تجهیزات صوتی زیکو” در سال ۲۰۱۷ متمرکز بر سیستم های PA شامل انواع متنوعی از بلندگو یا باند های حرفه ای در سری های تخصصی، پاور میسکر و میکسر، آمپلیفایرهای کامبو و پاور آمپلیفایر، میکروفون های داینامیک و بیسیم است.

 

Wadia دیجیتال ابتدا در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد و جزء اولین شرکت هایی بود که به طور کامل در پیشرفت عملکرد با کیفیت بالا در تولید تجهیزات صوتی شناخته شده است . محصولات Wadia شامل؛ تقویت کننده ها، رمزگشاها، پخش کننده های سی دی و کنترل های دیجیتال میباشد

 

این برند یک شرکت خصوصی آمریکایی است که مسئول طراحی، ساخت تجهیزات صوتی با کیفیت بالا و صادرات آنها است . محصولاتی که تولید برند Bose میباشد شامل؛ بلندگوها ، سینمای خانگی، هدفون و دی وی دی ها میباشد .

 

 kenwood یک شرکت ژاپنی است که به طور معمول در طراحی، توسعه و بازاریابی طیف وسیعی از دستگاه های صوتی مختلف به خصوص در اتومبیل ها، راه حل های ارتباطات راه دور دو طرفه Hi-Fi خانگی، لوازم صوتی شخصی و رادیویی آماتور فعالیت می کند.

این برند ، یک سازمان یا شرکت چند ملیتی است که عمدتا در تولید محصولات سرگرمی دیجیتال مدرن تخصص دارد. دفتر مرکزی آن در توکیو ژاپن واقع شده است .

 

این یک شرکت فرانسوی است که در دهه ۱۹۸۰ تاسیس شده و مسئول فروش سیستم های صوتی با کیفیت بالا است . تمام محصولات آن اساسا و کاملا توسعه یافته و طراحی شده در فرانسه است و بیشتر فرایند تولید آن در کارخانه ای واقع  در سنت اتین فرانسه میباشد .

 

یک شرکت متخصص در تولید محصولات صوتی خانگی شامل بلندگوهای صدا ، گیرنده و دستگاههای قابل حمل است .

 

 

ین شرکت با نام تجاری در سال ۱۸۹۹ توسط یک مهندس آلمانی به نام ماری اوفتراگ (Marie Auftrag) شناخته شده بود که متوجه شد که صدایی که از بلندگوها به وجود می آید بسیار مغناطیسی است.او بلندگوهای فوق العاده ای را با مگنتیت بالا ساخته بود که دارای صداهای بسیار سرد ، اصلی و طبیعی بود . برخی از محصولاتی که شرکت تولید می کند عبارتند از: بلندگوهای APM، PPA-1، PS-5، DPA-1m، PPA-2، DPA-3، AC-61 و AF-61.

 

یک برند برای تولید بلندگوهای باکیفیت ضدآب میباشد . این برند در اواخر قرن ۱۹ تاسیس شد و در سراسر جهان مشهور است . محصولات اصلی آن تقویت کننده ها و بلندگوهای بسیار بلند است

 

نام تجاری شرکت یاماها یک شرکت بین المللی و سازنده ژاپنی است که دارای انواع مختلفی از محصولات و خدمات بسیار متفاوت است. محصولات یاماها معمولا دارای نوارهای صدای بزرگ هستند که صدا را در گستره وسیعی تولید می کنند و بیشتر پویا و واضح هستند .

 

ارسال پاسخ